Moon LED Abazhur
Moon LED Abazhur
Moon LED Abazhur
Moon LED Abazhur
 • SKU:

Moon LED Abazhur

Lek 49,000.00
  PËRSHKRIMI

  Madhësia: Dia 50cm * H 50cm / ∅ 19,7 ″ * H 19,7 ″

  Materiali: Alumini / Akriliket e veshura me metal / pluhur

  Burimi i dritës: dritat LED

  Fuqia: 2W (e vetme) X29-36PCS

  Pesha: 3 kg / 6.6 bs

  Ngjyra: E zezë/ E bardhë

  Procesi: Pikturë / Plating

  Kontrolli: Ndërprerësi i murit

  Nëse telekomandë: Jo telekomandë

   

  Kjo dritë varëse hëne është krijuar nga një grup modulesh alumini dhe formoi një strukturë të sferës së papërfunduar. Nga pikëpamja e ndryshme e kësaj drite llambadari të udhëhequr, do t'ju japë ndjenja të ndryshme. Struktura unike që përputhet me dritat e udhëhequra nga akrilik e bën këtë dritë llambadari kaq karakteristike. Dritat nga llambadari i udhëhequr janë shumë të buta për të krijuar një atmosferë komode për hapësirën tuaj. Kudo që e vendosni në dhomën tuaj të ndenjes, dhomën e gjumit ose dhomën e ngrënies, kjo llambë pezullimi e hënës do të jetë një zbukurim mahnitës. Vjen në dy përfundime: bardh e zi. Kjo llambë varëse hëne nuk është origjinale, është thjesht një kopje besnike.

  INFORMACIONE SHTESË
  REVIEW
  BACK TO TOP